Sebastian Kurz osztrák kancellár egyik interjújában úgy nyilatkozott, hogy irritálva érzi magát azon butáktól (dumm) akik a koronavírust az influenzával hasonlítják össze. Nos megnéztem ki mindenki buta (Kurz szerint). Íme alább a listám, valószínűleg nem teljes.
Tudomásom szerint valamennyi itt felsorolt szaktekintély az influenzához hasonlítja a jelenlegi fertőzés tüneteit, lefolyását és menetét. Ami fontos megjegyezni, a hivatalossal ellentétben, az alábbi szakemberek legföbb üzenete: Legyetek nyugodtak, nem a vírussal van a legnagyobb gond, hanem a széltében-hosszábban kritikátlanul hintett pánikkal és a félelem teremtette bizalmatlanság légkörével.
- Knut Wittkowski professzor, PhD, ScD, A Rockefeller Egyetem (New York) nyugalmazott epidemiológusa
- John P.A. Ioannidis a Stanford Egyetem kutatója, szakterülete az egészszégügyi statisztikák
- Dr. Karin Mölling, a Zürichi Egyetem virológusa
- Prof. Dr. Stefan Hockertz német immunológus és toxikológus
- Dr. Wolfgang Wodarg, tüdő-szakorvos, epidemiológus, volt SPD politikus, német parlementi képviselő, A 2009/2010–es H1N1 sertés influenza-botrány felderítését vezető orvos
- Prof. Dr. Sucharit Bhakdi, mikorobiológus, infektológus, a Mainzi Egyetem nyugalmazott tanszékvezetője
- Dr. Bodo Schiffmann (HNO) fül-, orr-, gégeorvos
- Prof. Dr. Carsten Scheller virológus, alább saját szavaival hasonlítja a koronavírust az influenzához. Szerinte az influenza legalább olyan veszélyes (egy józan hang a dezinformációk és rémhírek szövevényes porondján):
Megjegyzés: bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű.
Hát így nehéz lesz a Sátánt legyőzni. 🙁
Miután kiüzettünk a paradicsimból, átvett minket a sátán, akivel csak megalkudni lehet, legyözni nem.