Két egér beszélget…

…az egyik kisegér kérdezi a másikat, te majd beoltatod magad kovid ellen? Amaz kissé felindulva válaszol, hát nem őrültem meg, még folynak az ember-kísérletek. Már nem is számolom, mondja tovább az egerentyű, hogy hány károsultja és  halottja van eddig az oltásnak. Nem is tudom, mit gondoljak. Az első áldozat, egy fiatal nővér, anyuka, Tiffany Dover volt, akit kamerák előtt oltottak be, majd néhány percre rá élőben közvetítve, elájult. Azóta sincs hír felőle, nagy valószínűséggel meghalt, vagy kómában fekszik. A minapi hír egy 41 éves, teljesen egészséges portugál egészségügyi dolgozóról szólt, aki az FB-n még büszkélkedett is vele, hogy na, bizony megkapta az oltást. Vesztére, mert másnap halva találták az ágyában. A legfrisseb áldozat egy floridai orvos. És  lám, minő fintora a sorsnak, egy lelkes oltáspárti. Ezért is vállalkozott önként a böketre. A felesége most próbálja a tömegeket ébreszteni. Három hét elteltével férje immunrendszere felmondta a szolgálatot és testére támadt, pontosan úgy, ahogyan azt Dolores Cahill, biológus videó-üzenetében figyelmeztet (“WHY PEOPLE MAY START DYING A FEW MONTH AFTER THE MRNA VACCINATION!”). De ugyan, most, a hisztéria idején, vajon kit érdekelnek az ilyen Cahill-vészmadarak. Eközben az USA-ban mintegy ezer (1000) egyéb oltáskárosultat (közülük 17 életveszélyes állapotban) tartanak nyilván és a cikk írója megjegyzi, hogy ez a mostani vakcina átlagosan 183 szorosan (!) veszélyesebb a korábban ismert oltóanyagoknál. De a listám nem teljes, fejezi be mondókáját egér barátunk.

Humanity, soul, mind, News and politics Kategória | Hozzászólás

Jön az örökös lockdown… (?)

A német szociáldemokrata (SPD) politikus, bizonyos Lauterbach már nyíltan azt követeli, hogy a most hatályban lévő drasztikus korlátozások legyenek bizonytalan időre meghosszabbítva (Lauterbach fordert unbefristeten Lockdown). Tessék? Ez, állítja a szocdem politikus, nemcsak a vírus terjedését akadályozza, hanem hosszútávon a klímaváltozás elleni védekezésben is hatásos fegyver lehet. Azaz, magyarán, bezárni a jónépet, szükség esetén legfeljebb 15 kilométeres rádiuszon belüli mozgástérrel. Nem vicc! Kivétel lenne a munkahely megközelítése, amihez a kormány nagyvonalúan engedélyezné akár a 30 kilométeres rádiuszon belüli mozgást is. Milyen nemes! Közben már Ausztriában is ezt latolgatják az idióták. Még tán köszönetet is várnak érte? A birka nép meg csendesen kérődzik, és abban reménykedik, hogy egy szép napon majd felragyog a nap, kiül a szivárvány az égre és mi mosolyogva levethetjük a maszkot és élhetjük megszokott sodrú életünket, mint annak előtte. Ezeknek az idealistáknak mondom, hogy hatalmas tévedés áldozatai. Egy évtizedek óta előkészítést és jól begyakorolt narratíva, eseménysorozat van most a gyakorlatba átültetve. Jaj nekünk, de nem a vírustól kell félni.

Humanity, soul, mind, News and politics Kategória | Hozzászólás

Még a fősudrú média sem képes elmenni a tények mellett

image

“Az elmúlt korona-évben alig haltak meg többen mint máskor” hirdeti a tulajdonképpen fake-news specialista Frankfurter Allgemeine mai száma. Jellemző! És akkor jelenleg, tulajdonképpen, az emberiség egyik leghalálosabb vírusa kaszál, most, vagy mi..? Nemdebár! Hogy is van ez?

image

News and politics, The Problem of Civilization Kategória | Hozzászólás

A Nagy Újraindítás a szabdságjogaink elnyomásáról szól

image

… mondja az közismert amerikai politikus, Ron Ernest Paul, aki így jellemzi ezt a zsarnoki kommunista kisérletet (saját fordításom, részlet):

A Világgazdasági Fórum alapítója, Klaus Schwab azt javasolja, hogy a koronavírus által előidézett túlreagálást kell kihasználni egy világraszóló Nagy Újrakezdés (Great Reset) beindításához. De vajon mit rejt a Nagy Újrakezdés fogalma? Lényegében a világ kormányai hatalmának bővítését és ezzel párhuzamosan a demokratikus emberi szabadságjogok drasztikus korlátozását jelenti.

Schwab egy tekintélyelvű rendszert képzel el, amelyben a fő szerepet a kormányokkal együttműködő nagytőke játszaná. A nemzetközi tőke célja a kormányok által garantált monopóliumok kereteiben, nem a részvényesek, hanem az üzletben érdekeltek és a tulajdonosok (ún. Stakeholder) nyereségét maximalizálni. A „Stakeholder” modell tehát szakít a klasszikus részvénypiaccal, és a világ kormányait, nemzetközi szervezeteket, a tulajdonképpeni vállalkozást és a civiltársadalmat nevezi meg érdektulajdonosokként.

Kormányhivatalnokok és politikusok döntenék majd el, hogy kik tartozhatnak ebbe a bizonyos érdektulajdonosi körbe illetve azt is, hogy mik is valójában ezek az érdekek és milyen lépéseket kell megtenni ahhoz, hogy az érdekeltek értékeit maximalizálni lehessen. Az emberek igényei és jóléte ebben a folyamatban csak alárendelt szerepet játszanak (kiemelés tőlem).

A Nagy Újraindítás drámain kiszélesíti majd az emberek megfigyelési és (real-time) követési lehetőségeit. Az utazás és a szabad mozgás különféle kötelező certifikátumokhoz (igazolványokhoz) lesz kötve, amiket a testbe beültetett mikrocsipek fognak hordozni.

Ron Paul folytatja (klikk a fenti  képre), illetve erre a kapcsolódó cikkre (német): Ron Paul: „Der „Great Reset“ wird die Macht der Regierung ausweiten und die Freiheit weltweit unterdrücken“ – KaiserTV 

Ezzel kapcsolatban érdemes még tán megemlíteni a Microsoft egy nemrég (tavaly) bejegyzett szabadalmáról, ami az elmondottakkal összhangban pont ilyesmiről szól. Lényege egy testbe ültetett (mining – arató) csip, ami össze van kötve egy digitális valutát menedzselő szerverrel. Ha a csip érzékeli a mozgásodat (az aktivitásodat), akkor egyfajta kripto-valutát generál számodra. Azaz, ha majd már hivatalosan is rabszolgák leszünk, ezzel merhető lesz, hogy milyen tevékenységet mekkora intenzitással végzünk és aszerint kapjuk majd a nekünk kijáró kripto-alamizsnát. Nem vicc, itt van angolul és franciául. De az ördögi az egészben, az maga az alkalmazott számmisztika. A szabadalom a WO2020/060606 számon fut. Mond valamit a 666? Szerinted vannak ilyen “sátáni” véletlenek? Itt valaki tudatosan játszik a szimbólumokkal? Készítek képet is ról, íme:

image

image

Humanity, soul, mind, News and politics Kategória | Hozzászólás

A sátánista elit hatalomátvétele küszöbön áll

Általában szoktam boldog új évet kívánni. Most nem tehetem, mert ott, ahová a világ tart, azt az utat, mely odáig visz, aligha kövezték ki boldogsággal, emberiességgel, szeretettel, jósággal. A nagy reszet-gombot megnyomták. Itt nincs visszaút. Végre észre kellene venni, hogy egy gonosz, velejéig romlott, sátánista elit űzi velünk kisded játékait. Ezek a szadisták, ferdehajlamú, erkölcstelen gengszterek most örömünnepüket ülik. Minden a terveik szerint megy. Ha mégsem, ha számottevő ellenállásba ütközne az új világrend menetrendje, akkor jöhet az előre megfontolt és tartalékolt új c-variáns, mely immár halálosabb lesz az eddigi influenza-szerűnél. Akkor majd kijelenthetik, hogy ugye nem megmondtuk! Nem tartottátok magatokat az előírásokhoz. Belefáradtatok? Hát akkor, itt van, tessék, ez majd jobb belátásra bír benneteket. Csatlakozom Gerald Celente drámai hangú felhívásához. Néhány idézet a mondandójából (sajnálom, de angol eredeti):

  • Big Pharma == Big Drug Lords
  • IT’S HELL ON EARTH, This is satanic
  • People are brainwashed with crap == the mainstream media.
  • Fight! Fight! Stand up and fight for freedom! Fight for justice!
  • Fight for peace! It doesn’t come free.
  • Freedom ist my number one! Freedom, peace and justice.
  • Time to get angry indeed. We’ve been patient and “polite” long enough.
Health, News and politics Kategória | Hozzászólás

Egy Bogár naplója: Állj, ki vagy Covid?

Hú de jó a professzorúr gondolatvitele! Ami most történik, az “…valami sötét színjáték” és “valami olyan helyzetbe kerültünk, hogy az ok-okozati logikával nincs magyarázat” a dolgok mibenlétére. Érdemes megnézni. A témához közvetlenül is kapcsolódó cikk a Georgia Guidestones.

Én is úgy érzem, hogy nincs, hiányzik az őszinte akarat a dolgok mibenlétének a megértéséhez és értelmezéséhez, ami pedig egy effektív előrelepés alapját kellene hogy szolgáltassa. Enélkül a krízis befejezése nem lehetséges (mert netalán tán valakik az elhúzódásában érdekeltek?). Tulajdonképpen pont az ellenkezőjét tapasztalhatjuk. Németországban példának jó okáért, az RKI (Robert Koch Institut) vezére, bizonyos Wieler kifejezetten azt parancsolja (igen, mint megfellebbezhetetlen ukázt), hogy az intézkedéseket gondolkodás nélkül kell betartani, ezeket soha, semmilyen körülmények között sem szabad megkérdőjelezni. Kérdések feltevése eleve gyanús és tilos! Aki mégis elő mer hozakodni a miértekkel, az, úgymond életeket veszélyeztet, gyilkos, a kezére vér tapad, de legjobb esetben is összeesküvés elmélet-hivő. Hát szerintem pont itt foganlik a baj legfőbb forrása, itt ezeken a mezsgyéken tenyészik.

„… az egyetlen módja a pestis elleni harcnak a becsületesség.“ Albert Camus: A pestis (1947)

Health, Humanity, News and politics Kategória | Hozzászólás

Kórházbezárások Németországban

Nem volt szándékomban az új évben ismét ezzel az áldatlan témával foglalkozni. Valóban nem! De egyszerűen kiabálnak a hivatalos verziónak ellentmondó tények és fejlemények, melyeket a magyar sajtó lelkiismeretesen elhallgat vagy letagad. Nézzük például az alábbi képen látható listát (mikor mely kórház zárta be kapuit). Úgy gondolod, hogy helyénvaló egy halálos világjárvány idején kórházakat likvidálni? Vajon hogy viselkedne az állam, ha most egy igazi pandémia lenne? Akkor is csökkentenék az egészségügyi ellátás kapacitásait? Nem gondolod, hogy érdemes elgondolkodni a lista láttán, hogy vajon miért teremtenek művileg hiányt?

photo_2021-01-02_03-55-33

Kapcsolódó cikkek:

photo_2021-01-07_18-25-59

Egy olyan kormány, mely május hónap óta 20 kórházat záratott be és összesen 3000 kórházi ágyat épített le (sic!), minden jogát elvesztette arra vonatkozólag, hogy az egészségügy túlterheltségével fenenyegetőzzön, mondja Dr. Stefan Hockertz professzor.

Health, News and politics Kategória | Hozzászólás

Itt valami nagyon nem stimmel….

Az amerikai járványügyi hivatal (CDC) influenzával foglakozó beszámolója alapján a világ sikeresen legyőzte a fránya influenzát. Nahát! Míg korábban, évente 150-200 gyermek halt meg influenzában (amerikai adatok), az idén csak egyetlen. Ugye neked is feltűnik, még ha rettegő és alázatos vírus hivő is vagy, hogy itt valami nagyon bűzlik (egyéb nyilvánvaló következtetések levonása saját szürkeállomány használatával ajánlott). Szerencsére akadnak még a tengerentúlon is becsületes alkalmazottak, akik komolyan veszik a munkájukat és a rendelkezésükre bocsátott (ún. fake news) adatokat a világ szeme elé tárják. Megjegyzés: a csalás és a hazudozás annyira nyilvánvaló, hogy szinte ordít.

Forrás: Weekly U.S. Influenza Surveillance Report | CDC

PedFlu51_small

Kapcsolódó cikk: Nincs többé influenza…(?) | Sztefano-Space

photo_2020-12-30_13-48-19

Health, Health and wellness Kategória | Hozzászólás

2020 évzáró Göller

Immár nyolcadik éve hagyomány, hogy a túra-évet egy utolsó, a Göllerre tett látogatással zárjuk. Ilyenkor, karácsony és újév között lesni kell az alkalmas pillanatot rá. Merthogy majdnem 1800 m szint az mégiscsak 1800 m szint, ha tetszik ha nem, és ha lent szél, akkor fenn vihar. Ha lenn csak sihedernyi hó, akkor fenn majd bizonnyal meg is fulladhatsz benne. És valahány tél, annyiféle időjárási variáns, annyiféle viszony. Megunhatatlan! olvasásának folytatása

Hiking-Climbing, Hobbies Kategória | 1 hozzászólás

Egy Bogár naplója: A Nagy Reszet, avagy a Világ Újraindítása

Tabula Rasa: A modern világgazdaság (és „világtársadalom”) minden eddiginél mélyebb válságban van. Soha ilyen mélységű Világ Leállás még nem volt, a világháborúk idején sem. A globális szuper-elit elegáns beszélgető klubja a World Economic Forum és annak vezetője Klaus Schwab most meghirdette a Nagy Újraindítást.

A témához kapcsolódó linkek:

Health, News and politics Kategória | Hozzászólás

Könyveim 2020

A krízis egyik hozadéka, hogy a figyelmemet olyan témák felé terelte, melyekre egyébként valószínűleg nem fordítottam volna elég időt. Ezekben a könyvekben, bár témáikban nagyban különböznek, van egy a közös vonás, a tényfeltárás. Mint amikor a sötétből kibotorkálsz a ragyogó napra. A világ amiben élünk, manipulatív hálót fon körénk, mely féligazságokból és abszurd hazugságokból áll. Szemfényvesztés és csalás buggyan elő, ha érdeklődve, a részletekre ügyelve tekintünk a kulisszák mögé.  És igen, jaj a legyőzötteknek!

JFK

A kimondhatatlan: 50 évvel a Kennedy gyilkosság után új dokumentumok lettek hozzáférhetővé téve. A minden részletre kiterjedő analízis után az ítélet egyértelmű, JFK egy összeesküvés, államcsíny áldozata lett

GanserUSA

A gátlástalan birodalom: Amerika nem demokrácia, hanem plutokrácia, mondja ki az ítéletet Daniele Ganser, a svájci történész, békekutató. Az USA a világbéke első számú veszélyeztetője. A CIA világszerte végrehajtott tisztogatásainak a listája.

Fremdbestimmt

Idegen hatalmak sodrában: Mint levéltári iratokból kiderül, a britek már akkor készültek az első világháborúra, amikor a németeknek még eszébe sem jutott. Az angolszász birodalom tudatosan hizlalta fel Hitlert. Az USA már 1941-ben befejezhette volna a második világháborút. Miért nem tette?

PestMikovits

A korrupció pestise: Rober Kennedy Jr. méltatja az írónőt az előszóban. Judy Mikovits megjárta a poklot, mert volt bátorsága feltárni a Big Pharma titkát, hogy miként fertőzték meg állati eredetű retrovírusokat tartalmazó oltásokkal emberek millióit. 

BhakdiFehlalarm

Hibás riasztás? Sucharit Bhakdi professzor a járvány első percétől kezdve próbálta oldani a világon eluralkodó  hisztériát. Ö az, aki 2005-ben is óvott mindenkit a sertés-influenza elleni oltástól. Milyen igaza lett, lásd narkolepszia, az oltás mellékhatása.

KöhnleinWahn

Vírusőrület: Dr. Köhnlein meggyőző bizonyítékokkal áll elő, amikor azt állítja, hogy rengeteg vírusra visszavezetett betegség mögött egészen más okok, mérgező vegyszerek (pl. DDT) állnak. Freddie Mercury nem az AIDS hanem az akkor piacra dobott egyik legelső mérgező antivirális készítmény áldozata

PaulSchreyer

Egy előre beharangozott krízis krónikája: Egy évtizedek óta tervezgetett járvány (ún. Plan-demie) áldozatai vagyunk. Az író aprólékos munkával tárja fel az idevágó dokumentumokat és köti össze a szálakat. A cél, mint 9/11 esetében is, a demokratikus szabadságjogok felszámolása. Meggyőző!

BesserClemensArway

Mi ezt jobban is tudjuk: Ahogy a mi nyugati kultúránk a világgal, a természettel, az élővel bánik, és amilyen módon folytatjuk bolygónk kizsákmányolását, olyan az erre adott válasz is. Képesek lennénk pedig másként, azaz jobban viszonyulni kincseinkhez, mint a könyv címe is sugallja.

TödlicheMedizin

Halálos gyógyítas és szervezett bűnözés: Az egészségügy ártatlansága egy mítosz. Ténykedése főleg az üzletről és a profitról szól. Eközben az emberi életek és az egészség csak másod-, de inkább harmadlagosak. Gyógyszereket úgy kell adagolni, hogy mellékhatásai egyéb más betegségeket produkáljanak. Így biztosított a Big Pharma permanens busás bevétele. Ez kielégíti a szervezett bűnözés fogalmát.

Books Kategória | Hozzászólás

A még nem évzáró túra

A szokásos év végi Göller-túra lenne soron. Napsütésben nincs is hiány, de a viharos szél szertefújja reményeinket. A Beaufort-skála szerinti 9-11 erősségű széllöketekkel (100 km/h körül) nem kívánunk dacolni. Így aztán maradnak a környező kisebb-nagyobb hegyek-dombok Bécs város területén. Bölcs döntés volt tartózkodni a magaslatoktól, mert bizony még itt, 400-500 méter szinten is cibál és rángat a szél rendesen. Később nézem a Rax hegyiállomás feljegyzéseit, és valóban, a széllöketek elérték a 100 km/h sebességet. olvasásának folytatása

Hiking-Climbing, Hobbies Kategória | Hozzászólás