Egymillió

clip_image002

Időközben 1000000€ (egymillió) gyűlt össze azon a számlán, amelyet a svájci Samuel Eckert és társai ajánlottak fel annak az egyénnek vagy kutatócsoportnak, mely hitelesen (a Koch-féle posztulátumok szerint eljárva) bizonyítani tudja ennek a bizonyos kórokozónak a létét és felmutat egy kultúrát amiben ez a vírus letisztítva, minden mástól elkülönítve jelen van. Elvégre ha most mindennek (értsd valóban MINDENNEK) ez az okozója és sorsunk alakulásának immár szinte kizárólagos alapja, akkor nyilván megérdemelné ezt a kitüntetett figyelmet.

Az eddigi kutatói munkák, legyen az japán, kínai, koreai, amerikai stb. elhatárolódtak a vírus ilyen jellegű bizonyításától. Vajon miért? A sikeres titánnak felajánlott jutalom mintegy százezer Euróról indult és időközben kisemberek pénzével gyarapítva dagadt erre a mindenképpen vonzó millióra. Annakidején én is beszámoltam róla. Nos, kedves szakemberek, szakértők, virológusok, itt a nagy lehetőség a visszavágásra és a becsületes meggazdagodásra anélkül, hogy lopni, csalni, hazudni, rabolni kéne érte. A bizonyítéknak (úgy gondolom) már úgyis régen ott kellene lapulnia valamely laboratórium hűtőszekrényében, ugye. Mi az ódzkodás oka? Esetleges mégsincs ilyen bizonyíték kéznél? Elég zavarba ejtő lenne, nemdebár?

clip_image004

Megjegyzés: a kihívásnak természetesen van egy mélyebb értelme is. Tudniillik tudományos berkekben a vírusok léte, úgy ahogyan azt nekünk próbálják előadni, vitatott tény. A legjobb esetben is csak egy egyébként részleteiben nagyon jól és logikusan kidolgozott, de akkor is, még gyakorlati bizonyításra szoruló feltételezés. A valóságban a virológiának fennállása óta szinte egyetlen vírust sem sikerült minden kétséget kizáróan, úgymond szemtől-szembe elkülöníteni és elektronmikroszkóppal lefényképezni (bár ilyen felvételek léteznek, csak senki nem tudja bizonyossággal, mit látható rajtuk), holott nagyfelbontásban már atomokat is sikerült lencsevégre kapni.

Jelenleg is ama áldatlan tesztek/törlet-vételek során, a nem tudni micsoda kórokozó egy-egy állítólagos részecskéjét (gén) keresik anélkül, hogy az egész RNS-szálat, valaha is valaki látta volna. A virológusok manapság kénytelenek megelégedni (mivel nincs jobb alternatíva) a vírusok közvetett úton, úgynevezett szurrogátumokkal végzett bizonyításával. Az egyik ilyen állítólagos bizonyíték a másolóenzim léte (lásd wiki: reverz transzkriptáz), mely kifejezetten arra való, hogy segítségükkel RNS-szálakat lehessen másolni. Igen ám, de a sejtekben mindig is jelen vannak ilyen enzimek, hiszen az élet, az sejtosztódás során az enzimek létfontosságú szerepet játszanak. Akit közelebbről is érdekel a téma, Dr. Klaus Köhnlen „Virus-Wahn” című könyvét merném a tudásszomjukat csillapítani vágyóknak ajánlani. Ebben meg lehet tudni, kiknek és miért áll érdekében a víruselmélet kizárólagosságát a végsőik fenntartani és alternatív felfogásokat elnyomni.

News and politics Kategória | Hozzászólás

Sötétedik

Hiába kel fel a nap és hiába töri meg aranyló sugaraival az éj uralmát, a mérföldes léptekkel terjedő dermesztő hideget és a velejáró sötétséget nem képes feltartóztatni. A gonosz félelemből, rettegésből, tudatlanságból, közömbösségből és körmönfont megtévesztésből font palástja ráterül a világra. Nem képzet, nem fantázia a J. R. R. Tolkien megfogalmazta végzet mérhetetlen hatalma, mellyel szemtől-szembe küzdve elbuknak a jók, elpusztulnak a bátrak, eltiportatnak az igazak. A sátán most végső hadra szólítja alázatos szolgáit Isten gyönyörű és szelíd, jósággal telt teremtése ellen. Sötét és penészes lyukaikból tömegével másznak elő a homályt kedvelő csótányok, az orkok vérszomjas bandái és lelkeinkből az élet örömeit elszívó dementorok seregei. Látod-e céljaikat, miként telepednek rá a leggyengébbekre, a legkiszolgáltatottabbakra, gyermekeinkre, fiataljainkra, elesettjeinkre, öreg szüleinkre. Aljas módszereikkel, amik a büntetés, kínzás, elkülönítés, pszicho-terror a gonosz útját egyengetik. A szíved dobbanásaival mérd tetteiket, ha van még neked ilyened. Vedd észre, kik sorakoznak fel az igazság, a szeretet, a tisztaság az ártatlanság az egyenes beszéd és Isten szent világa oldalán. Ez most a végső, a mindent eldöntő háború. Rabok leszünk, vagy szabadok, ez a kérdés, válasszatok!

image

Humanity, soul, mind Kategória | Hozzászólás

MTB: szürke felhők és hideg…

…igen, a hideg, mely alattomosan, szinte észrevétlenül gyűrűzik be a bőrom alá. Itt a Duna mentén maradunk egész nap valamivel fagypont felett. A közeli hegyekben hó. Összefüggő 20 centis a takaró. A téli cuccaimat már eltettem szebb napokra. Elvileg nem lenne nehéz kiszedni a bakancsot, gamáslit, hótalpat, miegymást, ami elkell, de nincs hangulatom havat túrni. Elég volt egy jó darabig a fehérségből. Akadtak szép és emlékezetes havas kirándulások, de most már tényleg folytathatná a tavasz. Mert már elkezdte, az ebadta! Pedig tegnap már beletörődésből kezdtem kirakodni (ahogy általában, ha megyek, előző este kikészítek mindent), de az időjárás jelentés tüzetesebb tanulmányozása után kibántam magam az egész cécóból. A hegyi biciklizéshez nem kell korán kelni. Jobb választás. Az egész héten felgyülemlett érzelmek kitomboláshoz meg egyenesen remek. Három-négy óra nyeregben, 50-60 km, 400-500 m szinttel attól függően mely variánst választom. Ma a terepet egészen tűrhető állapotban találtam. Sár csak mikroszkopikus adagokban, kikerülhető alakzatokban. Nem mondtam sok újat. Tartózkodom.

Biking, Sport Kategória | Hozzászólás

Csak még megjegyezném, mert tudnod kell…

… hogy Ulrich Mies nemrég podcastban (német) is elmondott cikkében (Csírázó vetés címmel) alátámasztja Árvai Attila előző bejegyzésemben posztolt meglátását. Egyetlen bekezdésre szorítkozom ebből a hosszú írásából, amit itt most idézek is és lefordítok:

clip_image002

Tatsächlich steht die Welt mitten in einem PSYOP-Krieg, einer psychologischen Operation der Extraklasse, in die alle Erkenntnisse der psychologischen Kriegsführung einfließen, des Mind Control/MKUltra, „Biedermanns Tabelle des Zwangs“ (19) und alle Erfahrungen aus Jahrzehnten zahlloser Kriege und Anti-Guerilla-Kriege (20). COVID-19 ist eine super psyop-mind-control-counterinsurgency-Operation gegen die Zivilgesellschaften (21), wobei die Medien im Rahmen einer strategischen Kooperation als „Waffe“ dienen.

Valójában a világ egy olyan PSYOP-háború, egy olyan különleges pszichólógiai művelet kellős közepében van, amelyben a pszichológiai hadviselés valamennyi eleme magtalálható, az olyanok mind az agykontrol/MKUltra, a Biderman-féle kényszertáblázat és az utóbbi évtizedek háborúiban, valamint az anti-gerilla-hadműveletekben megszerzett tapasztalatok összessége. A Covid-19 egy olyan nagyszabású, mindennemű ellenállás-letörésére összpontosító psyop-agykontroll operáció, ami a civiltársadalmak ellen irányul és amelyben a médiák, a stratégiai együttműködés keretében, fegyverként vannak bevetve.

Többet nem vagyok képes az írásból lefordítani, mert annyira szörnyű, annyira lehangoló és kétségbeejtő még olvasni is. Nincs hozzá erőm…!

Humanity, soul, mind, News and politics Kategória | Hozzászólás

Árvai Attila: Hogy miért hőzöngök, aztán már azt sem?

Csak csendes séta a vesztőhelyre… : [Sztefanó megj: egy PSYOP anatómiája]

Az emberek mentális rávezetése (passzív ráerőszakolása) olyan intézkedésre, melyről a bevezetők tudják: ha nem tartják be a pszichológiai fokozatosság elvét, tervük tömeges ellenállásba ütközhet.

Most pedig térjünk rá a média által jelenleg is alkalmazott prediktív programozás technikájához, mely téma szintén aktuális, pszichológusként pedig vadonatúj cikkemben kötelességem tájékoztatni a gyanútlan lakosságot. olvasásának folytatása

Humanity, soul, mind, News and politics Kategória | 2 hozzászólás

MTB: újra Single-Trailon

Az időjárási viszonyok olyan kedvezően alakultak, hogy ismét megkezdhettem a műfaj aktív hódolását. Jócskán felhevülve érek fel a beszállóhoz (valamelyest áthelyezték a télen kidőlt fák miatt), majd nagy szívdobogva, megállás nélkül, azonnal a lényegre térek. Pedig felfelé teperve még latolgatom, hogy esetleg mégse, mert talán inkább fel a Hermannskogelre, hátha nagy a sár, meg hasonló. De aztán ahogy ez lenni szokott, a zsigereim döntik el, merre, hová vezessen az utam. Egyenesen a Trailra. Az erdőben vezető csapás száraz, remekül, élvezetesen lehet szedni az akadályokat.

De nem is erről akarok beszámolni, hanem olyasmiről, ami korábban hidegen hagyott, mert a rendes-becsületes normalitás része volt. Visszafelé a Duna parton nyargalok és figyelem a kisebb-nagyobb csoportokba gyűlt pihenőket. Gyerekek, fiatalok, idősek gubancban, ölelkezve. Nagyon jó! Látom senki, tényleg senki nem tartja magát a hivatalosan ránk tukmált távolságtartáshoz. Ez megnyugtat. olvasásának folytatása

Biking, Humanity, soul, mind, Sport Kategória | Hozzászólás

Csak még megjegyzném: politikus, orvos, virológus…

…az elit cinkosai, a gonosz lakájai, a teljes erkölcsi csőd, korrupció és elvetemültség példaképei (a legmélyebb tiszteletem a kivételnek, szerencsére vannak ilyenek). Bizonyíték? Tessék alábbi podcastot meghallgatni (idős betegeken, elesett öregeken, egyhónapos csecsemőkön kísérleteznek!). olvasásának folytatása

Humanity, soul, mind Kategória | Hozzászólás

Szabadságharcot hirdetett… (Május 29. New York)

Gerald Celente, a szabadság és az igazság bajnoka, a modernkor utólsó mohikánja? For freedom, peace and justice!

image

Humanity, soul, mind, News and politics Kategória | Hozzászólás

Almesbrunnberg és Steinwandklamm bővített változatban

Nézegetem a térképet, miként lehetne variálni a Steinwandklammba tervezett túránkat. Szembeötlik két, számunkra még teljességgel ismeretlen hegy, az Eich (808m) és a Myra-vízesések fölé türemkedő Hausstaien (664m). Nosza, mindjárt szerkesztek is egy útvonalat, mely megejti valamennyi kiszemelt célunkat. olvasásának folytatása

Hiking-Climbing, Hobbies Kategória | , , , Címkézve | Hozzászólás

Csak még megjegyezném…

photo_2019-02-15_07-25-40
Korean War Memorial in Washington D.C.

Humanity, soul, mind Kategória | Hozzászólás

Miss Monique keveri, neked is…

Movie and media Kategória | Hozzászólás

Totális tavasz: Hocheck via Araburg

Egyelőre elég volt a hóból. Gyengédebb húrokat kívánnék pengetni. Egyébként is, a már említett hisztéria okán, Lilienfeld és Baden járásokra kell szorítkoznom. 2014 áprilisában megejtettem egy nagyobbacska lélegzetvételű kerülőt, akkor úgymond bizonyítandó, hogy nem kell ahhoz a Schneeberg legtetejére hágni, hogy cirka 1300 m szintemelkedést össze lehessen kaparni. Nos, hát akkor ismételjem meg az immár hét évvel ezelőtti kalandot. Közben kicsit hitetlenkedem a szintemelkedések kérdésében, de lepjem csak meg magam. olvasásának folytatása

Hiking-Climbing, Hobbies Kategória | , , Címkézve | Hozzászólás